Přednáškový cyklus o udržitelnosti

Oddělení celoživotního vzdělávání připravilo na tento akademický rok přednáškový cyklus o Udržitelnosti, jehož obsahem je 6 hlavních přednášek a řada navazujících aktivit realizovaných ve spolupráci s brněnskými environmentálními a neziskovými organizacemi a Katedrou environmentálních studií MU. Cyklus je určen nejen posluchačům Univerzity třetího věku, ale všem zájemcům z řad široké veřejnosti.

Program a bezplatná rezervace

Kdy a kde?

Cyklus poběží od listopadu 2023 do dubna 2024, přičemž hlavní přednášky proběhnou vždy první středu v měsíci v čase 10.00 - 11.30 v prostorách budovy MU na Komenského nám. 2.

Jak to funguje?

Všechny události jsou ZDARMA, je ale třeba rezervovat si místo.

Postupně budeme informace o nadcházejících událostech zveřejňovat i na webu Univerzity třetího věku zde.

Předběžný program:

Dotazy a návrhy:

Inspirujte ostatní a jděte příkladem. Napište nám své návrhy a doporučení v oblasti udržitelného rozvoje na MU:
Načítám...

Bez popisku