Výroční zprávy o udržitelnosti

Stále intenzivněji je vnímána potřeba více komunikovat téma udržitelného rozvoje nejen napříč samotnou univerzitou, ale také směrem k veřejnosti a externím partnerům univerzity. Jedním z prostředků k prezentaci postoje a výsledků univerzity je zpracování a uveřejnění první tematické zprávy o udržitelnosti, vycházející z dat za období 2019 - 2020.

Zpráva o udržitelnosti 2020

Zpráva o udržitelnosti Masarykovy univerzity 2020 informuje o aktuálním stavu vybraných indikátorů sledovaných v šesti relevantních kategoriích s návazností na metodiku mezinárodního srovnávacího žebříčku UI Green Metric. S využitím názorných infografik univerzita přibližuje své snahy na cestě k implementaci dlouhodobě udržitelného fungování univerzity.

Stáhnout (EN)

Kategorie